Наш садочок

Сьогодні дошкільний навчальний заклад № 366 - це сучасний заклад освіти в якому працюють педагоги з високим рівнем фахової майстерності. Основні завдання колективу: збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров’я дітей, вдосконалення форм та методів корекційної роботи, впровадження еколого-оздоровчого напрямку. Для вирішення завдань створена потужна матеріальна база: працює басейн, сучасно обладнано спортивну залу, сенсорна зала з лікувально-ігровим обладнанням. Чудовий зимовий садок. Є кабінет масажу, фізіотерапії, психолога, лікувальної гімнастики.
В групових приміщеннях сучасно обладнане ігрове та фізкультурне середовище. Діяльність працівників спрямована на формування здоров’язберігаючої компетентності дітей через засвоєння знань та навичок здорового способу життя.

Як результат фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми - зарахування закладу до обласної мережі шкіл сприяння здоров'ю.