Правила прийому до ДНЗ

Електронний  запис  дітей до дитячих    садків

З метою забезпечення права дитини на доступність здобуття дошкільної освіти, спрощення процедури та вільного доступу до інформації реєстрація дітей на чергу в дошкільні навчальні заклади, які знаходяться у міській комунальній власності, проводиться через мережу Інтернет самостійно на сайті управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради за електронною адресою: https://reg.isuo.org (інформація про зареєстрування дитини надійде для підтвердження на вашу вказану електронну пошту; сюди ж, з часом, надійде інформація про отримання вами направлення в управлінні освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради за адресою: 61146, м. Харків, вул. Блюхера, 27-Г)
УВАГА!! до заявки на реєстрацію треба прикріпити відскановану копію свідоцтва про народження дитини.
Після отримання направлення з управління освіти треба надати в дошкільний заклад:
отримане в управлінні освіти направлення;
заяву від батьків або осіб які є офіційними опікунами;
копію свідоцтва про народження дитини;
медичну довідка про стан здоров`я дитини;
картку профілактичних щеплень(форма Ф63);

для прийому до сеціальних груп додатково надати висновок обласної психолого-медико-педагогічної консультації;
фотокартку дитини.
Групи у дошкільному навчальному закладі комплектуються згідно віку дитини.
За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).
Відрахування дитини з дошкільного навчального закладу державної та комунальної форми власності може здійснюватись:
за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;
у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

Багато батьків не раз стикалися з проблемою отримання  місця для своїх дітей в дитячому садку. Тепер для них створено можливість поставити свою дитину в чергу, не виходячи  з дому через електрону реєстрацію в дошкільні навчальні заклади. Далі можна відслідковувати статус поданої заявки і стежити за просуванням черги.  Крім того, є можливість переглянути інформацію про нормативну наповнюваність, про черги в дошкільні установи, дізнатися всю необхідну інформацію про всі дитячі садки обраного  регіону.

Шановні батьки, на сайті електронної реєстрації надана можливість подачі  заяви для постановки на облік  у відділі освіти адміністрації району (за місцем проживання) дитини, що потребує місце в дошкільному навчальному закладі. Для успішної  реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви, Вам необхідно вказати достовірну інформацію. Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад. При необхідності, обраний ДНЗ можна змінити, звернувшись до відповідальної особи. Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстраціюдитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.

Перед початком роботи ознайомтесь з інструкцією по електронній реєстрації для батьків.

З повагою, адміністрація ДНЗ №366